Įtempiamos lubos Šiauliuose

Įtempiamų lubų montavimas

Jei įtempiamų lubų gamyba reikalauja bendradarbiavimo su užsakovu, tiekėjais bei dizaineriais; modernių technologijų ir daug laiko, tai įtempiamų lubų montavimas – kur kas paprastesnis procesas: mūsų komandos profesionalai šį darbą neretai atlieka vos per vieną dieną. Apie tikslią įtempiamų lubų montavimo trukmę klientas informuojamas parengus projektą. Montavimo laikas iš anksto suderinamas su užsakovu.

Ypač džiugina tai, kad įtempiamas lubas, turinčias tiek daug puikių privalumų, galima montuoti tiek bute, tiek namuose, tiek komercinėse erdvėse.

Įtempiamų lubų montavimas reikalauja ne tik profesionalumo, bet ir specialios įrangos, įrankių. Todėl tikrai šio darbo nereikėtų atlikti savarankiškai – naudojame profesionalią įrangą, todėl garantuojame preciziškumą, tikslumą, kruopštumą bei kokybę. Nereikia pamiršti, kad nusprendusieji šį darbą atlikti savarankiškai, rizikuoja patirtį traumą. Mūsų komandos profesionalai užtikrina 100 proc. visus saugumo reikalavimus atitinkantį darbą.

Įtempiamų lubų montavimas – procesas, po kurio lieka statybinės kilmės atliekų. Mūsų komandos nariai atliks tvarkymo darbus, todėl jūs nesugaišite minutės namams ar komercinėms patalpoms valyti.

Įtempiamų lubų montavimas – procesas, kurio atlikimas susietas ir su kitais planuojamais atlikti darbais, t.y., tam, kad būtų galima atlikti montavimą, turi būti pabaigti elektros instaliacijos darbai, o baigus jas montuoti, galima atlikti ir sienų dažymą ar tapetavimą.

Montavimui atlikti nenaudojamos jokios teplios ar birios medžiagos, todėl nebūtina išnešti kambaryje esančius baldus ar daiktus, taigi išvengsite papildomų nepatogumų.

  • Greitas montavimasNors lubos užima iš tiesų nemažą plotą, montavimo darbai atliekami greitai – dažnu atveju juos galima atlikti vos per vieną darbo dieną.
  • Atsakingai suderinsime laiką montavimo laiką Įtempiamų lubų montavimas neatsiejamas nuo kitų darbų, todėl bendradarbiausime su kitais specialistais ir parinksime tinkamiausią montavimo laiką.
  • Darbą atlieka optimaliai sudaryta profesionalų komandaKiekvieną projektą vertiname individualiai, todėl parenkame optimaliausią komandos narių skaičių, atsižvelgdami į darbo apimtį ir terminus
  • Kokybiški profiliai Montavimui atlikti naudojami aukštos kokybės aliuminius profilius, kurie tarnauja ypač ilgai. Profilius tvirtiname nedideliais atstumais vienas nuo kito, tokiu būdu užtikrinamas maksimalus tvirtumas.
  • Nepažeidžiami baldai ir aplinka Atliekant lubų montavimą nenaudojamos jokios medžiagos ar įrankiai, kurie galėtų pažeisti patalpoje esančius baldus ar aplinką. Taigi, išvengsite būtinybės išnešti baldus.
  • Patraukli kaina Įtempiamų lubų montavimo kaina – ypač patraukli. Tiksli kaina apskaičiuojama parengus projektą.
  • Sutvarkysime darbo vietą Baigę montuoti lubas, sutvarkysime ir darbo vietą, tad jums neteks gaišti laiko bei patirti papildomų nepatogumų.
  • Profesionalūs patarimai Suteiksime vertingų patarimų, kaip elgtis ir kaip prižiūrėti įtempiamas lubas, kad jos tarnautų ypač ilgai; pateiksime išsamius atsakymus, susijusius su lubų priežiūra.