Įtempiamos lubos Šiauliuose

Įtempiamų lubų gamyba

Įtempiamų lubų gamyba – modernus ir šiuolaikiškas procesas, kuris šiandien kiekvienam norinčiam leidžia mėgautis puikios kokybės gaminiu, pasižyminčiu paprasta priežiūra bei tarnaujančiu kaip papildoma apsauga užliejimo metu. Gamindami įtempiamas lubas vadovaujamės aukščiausiais kokybės standartais, todėl savo gaminiams taikome 10 metų garantiją.

Įtempiamų lubų gamyba negalėtų būti kokybiškai vykdoma, jei nebendradarbiautume su patikimais tiekėjais ir neturėtume puikios komandos. Bendradarbiavimas su sertifikuotas medžiagas teikiančiais tiėkėjais ir aukščiausio lygio darbuotojai, turintys daugiametę patirtį, yra mūsų sėkmės garantas. Įtempiamų lubų gamyba – procesas, kuris kinta, gali būti tobulinamas. Tad atsakingai sekame naujausias tendencijas ir skubame jas pritaikyti savo veikloje.

Neapsiribojame siaura įtempiamų lubų gamyba – užtikriname platų stilių bei spalvų pasirinkimą, todėl mūsų klientai gali rinktis iš daugybės pasirinkimų ir susikurti tokią gyvenamąją ar darbo erdvę, apie kurią visada svajojo.

Įtempiamų lubų gamyba mūsų įmonėje iš tiesų yra kur kas daugiau nei vien tik gaminimo procesas: darbas prasideda nuo pokalbio su klientu, įvertinami jo poreikiai, paruošiami projekto maketai; o gamybai pasibaigus – atliekamas lubų montavimas bei suteikiami vertingi patarimai, kaip lubas tinkamai prižiūrėti ateityje.

  • Ypač paprasta priežiūra Visi nori gyventi namuose, kurių priežiūra nereikalautų daug dėmesio. Tai svarbu ir tuo atveju, kai kalbame apie komercines patalpas – jos paprastai užima nemenką plotą, todėl pageidaujama tokių elementų, kurių priežiūra nebūtų sudėtinga. Visais šiais atvejais įtempiamos lubos yra puikus pasirinkimas – paviršius lygus, todėl jas lengva valyti bei dezinfekuoti.
  • Atsparumas vandeniui Įtempiamos lubos yra atsparios vandeniui, o tai reiškia du puikius dalykus: visų pirma, šias lubas galima plauti vandeniu, antra – namų užliejimo atveju jos tarnaus kaip minimali apsauga.
  • Puikiai maskuoja defektus Lubų defektai – ne toks jau ir retas dalykas, ypač kai kalbame apie komercines patalpas. Verta pabrėžti, kad įtempiamos lubos puikiai užmaskuos visus defektus, užtikrindamos patalpai ypač estetišką vaizdą.
  • Užtikrinama spalvų bei stilių įvairovė Visi nori gyventi ir dirbti ne tik gražiose, bet ir unikalumu dvelkiančiose patalpose, o tai galima padaryti tik tuo atveju, jei įmanoma rinktis iš stilių bei spalvų įvairovės. Būtent tai ir pasiūlysime – įtempiamų lubų bei stilių įvairovę sudaro dešimtys pasirinkimų.
  • Įvairių sričių specialistų komandinis darbas Nuo idėjos iki galutinio rezultato laukia ilgas kelias, kuris neatsiejamas nuo darnaus įvairių sričių specialistų komandinio darbo.
  • Modernios technologijos Įtempiamas lubas gaminame pasitelkdami modernias technologijas, tad užtikrinamas gaminių tikslumas, pritaikomumas įvairioms erdvėms; galime įgyvendinti ir nestandartinius projektus.
  • Naujausios tendencijos Nuolat sekame naujausias tendencijas, todėl visada galime pasiūlyti geriausius sprendimus savo klientams.
  • Aukštos kokybės medžiagos Įtempiamoms luboms gaminti naudojame sertifikuotas medžiagas, todėl užtikriname aukščiausios kokybės rezultatą.