Įtempiamos lubos privalumai ir trūkumai


Tokie pasirinkimai kaip lubos, yra pasirenkami tikrai ne vieneriems metams, tad svarbu atsakingai apgalvoti, kuris produktas būtų geriausias ir labiausiai pateisintų lūkesčius. Siekiant išsirinkti geriausiai lūkesčius galintį pateisinti sprendimą, būtina gerai pažinti privalumus bei trūkumus. Taigi, kviečiame sužinoti daugiau apie įtempiamų lubų privalumus bei trūkumus.

Privalumai

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad nusprendus montuoti įtempiamas lubas, nebereikės jokių kitų papildomų apdailos sprendimų (ne paslaptis, kad pasirinkus kitų rūšių lubas, pavyzdžiui, pagamintas iš medienos, jas reikia dar lakuoti arba dažyti). Taigi, galimybė išvengti papildomų apdailos sprendimų, leidžia taupyti laiką bei pinigus.

Svarbu akcentuoti ir tai, kad ant kai kurių rūšių lubų gali pradėti kondensuotis drėgmė, o tai reiškia, kad ilgainiui gali atsirasti pelėsis, be to, per aukštas drėgmės lygis patalpoje gali pabloginti joje gyvenančių bei dirbančių žmonių savijautą. Įtempiamos lubos yra labai maloni išimtis, kadangi jos nekaupia drėgmės. Taigi, patalpoje, kurioje bus sumontuotos šios rūšies lubos, bus palaikomas optimalus drėgmės lygis bei mažinama pelėsio atsiradimo tikimybė.

Pats metas įvardinti ir dar vieną šios rūšies lubų privalumą – jų paviršius yra antistatiškas, o tai reiškia, kad nekaupiamos dulkės. Taigi, tai padės užtikrinti švaresnį, gaivesnį bei jūsų sveikatai palankesnį patalpų orą, be to, lubos ilgiau išliks švarios bei išlaikys puikią pirminę savo išvaizdą.

Jei reikėtų rinktis vieną iš dviejų pasirinkimą – degias ir nedegias medžiagas savo namams ar verslo erdvei įrengti, tai, savaime suprantama, antrasis pasirinkimas būtų kur kas išmintingesnis. Taigi, tai yra dar vienas įtempiamų lubų privalumas.

Svarbu akcentuoti ir tai, kad įtempiamos lubos nesugeria kvapų, tad idealiai tinkamos ir virtuvei ar restoranui.

Trūkumai

Dėmesį verta atkreipti, kad sumontavus šias lubas reikėtų vengti atidarinėti šampano butelius,  nes išlieka tikimybė, kad kamštis pažeis lubas. Taip pat svarbu, kad būtų išvengta žaislų mėtymo į viršų (tai ypač aktualu šeimoms, auginančioms mažamečius vaikus).

Kaip matyti, įtempiamos lubos turi kur kas daugiau privalumų nei trūkumų, todėl iš tiesų yra puikus pasirinkimas.

Comments are disabled.