Įtempiamos lubos pliusai ir minusai


Lubos – svarbu kiekvienos patalpos akcentas, tad reikia pasirinkti tinkamai. Kaip žinia, šiandien galime rinktis iš įvairių lubų rūšių, tad natūraliai kyla klausimas, kam teikti pirmenybę. Apsispręsti bus kur kas lengviau, jei būsite susipažinę su kiekvieno galimo pasirinkimo pliusais bei minusais. Taigi, mūsų dėmesio centre – įtempiamos lubos pliusai bei minusai.

Pliusai

Savaime suprantama, lubos kiekvienos patalpoje užima ne tokį jau ir mažą plotą, tad yra puikiai pastebimos. Dėl šios ir kitų priežasčių siekiama, kad lubos atrodytų dekoratyviai, puoštų patalpą. Ir nors būtų galima išskirti ne vieną lubų rūšį, kuri nepasižymi dideliu dekoratyvumu, įtempiamos lubos – tikrai maloni išimtis: jos atrodo ypač dekoratyviai, tad papuoš jūsų namų ar verslo aplinką. Be to, nereikia pamiršti, kad dauguma žmonių, įrengdami savo namų ar darbo aplinką, nori sukurti kuo originalesnę erdvę. Taigi, tai yra dar vienas įtempiamų lubų privalumas: galima rinktis iš ypač daug spalvų bei stilių, todėl tikrai nebus sunku sukurti ypač unikalų vaizdą.

Tačiau, jei manote, kad tai yra visi įtempiamų lubų pliusai, klystate ir tai neabejotinai yra puiki naujiena. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šios rūšies lubos yra atsparios vandeniui, o tai reiškia du puikus dalykus: visų pirma, jas galima plauti vandeniu ir užtikrinti tobulą jų švarą, o antra – šios lubos pasitarnaus kaip minimali apsauga patalpos užliejimo atveju. Tai ypač aktualu butų gyventojams ar komercinių patalpų savininkams. Verta akcentuoti ir tai, kad šios rūšies lubos neturi jokių sujungimo siūlių, o tai užtikrina lengvą, paprastą bei greitą jų valymą.

Minusai

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad įtempiamos lubos yra glaudžiai susijusios su kitais patalpos elementais, pavyzdžiui, sienomis. Taigi, prieš pradedant montuoti įtempiamas lubas, labai svarbu kokybiškai atlikti elektros instaliacijos darbus bei informuoti lubas montuosiančius specialistus apie tai, kokiose vietose yra laidai. Be to, svarbu prisiminti ir tai, kad, jei elektros instaliacijos darbai bus atlikti netinkamai, tai lubų montavimo specialistai turi teisę atsisakyti atlikti šį darbą.

Comments are disabled.