Įtempiamos lubos ir karnizai: kada ir kokius rinktis?


Jei savo namuose ar verslo aplinkoje nusprendėte įrengti įtempiamas lubas, o taip pat norite, kad interjerą puoštų užuolaidos, tokiu atveju vertėtų prisiminti, kad būtent karnizai tampa tuo elementu, be kurių išsiversti nepavyks. Vis dėlto, taip pat svarbu akcentuoti, kad pradėjus kalbėti tema įtempiamos lubos ir karnizai, nesunku pastebėti, jog egzistuoja tikrai ne viena karnizų rūšis, kurią galima pasirinkti. Taigi, kviečiame sužinoti daugiau apie galimus pasirinkimus.

Lubiniai karnizai

Šis sprendimas idealiai tiks klasikinio stiliaus namams ar komercinėms patalpoms. Taip pat svarbu akcentuoti, kad lubiniai karnizai yra geras pasirinkimas kiekvienam, kurį domina ekonomiškos investicijos. Tiesa, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šio tipo karnizams galima naudoti aliuminius bėgelius arba plastikinius bėgelius. Pastarieji šiandien pasirenkami vis rečiau, nėra patvarūs ir sunkių, masyvių užuolaidų neatlaiko taip gerai kaip aliuminiai. Beje, aliuminiai bėgeliai turi ir dar daugiau puikių savybių – puikiai atlaikys ne tik dienines, bet ir daug sveriančias naktines užuolaidas; juos paprasta montuoti, gali būti labai ilgi, ant jų nesudėtinga užkabinti užuolaidas ir jas nuimti.

Užslėpti karnizai

Šios rūšies karnizų pranašumas yra tas, kad ant jų pakabinus užuolaidas, pastarosios atrodys taip, lyg prasidėtų nuo lubų. Taigi, toks sprendimas padeda vizualiai paaukštinti patalpą ir kuria papildomos erdvės įspūdį. Džiugina dar ir tai, kad pasirinkus šios rūšies karnizą, nesimatys jokių papildomų tvirtinimo elementų, tad kuriamas gaivumo bei lengvumo įspūdis. Na o parinkus tinkamą apšvietimą, galima sukurti net erdvėje skriejančių užuolaidų efektą.

Taigi, kaip matyti, gali būti pasirenkami įvairūs karnizai, tačiau svarbiausia nepamiršti, kad ir vienos, ir kitos rūšies karnizai turi tam tikrų privalumų. Tad prieš nuspręsdami, kokios rūšies karnizai turėtų atsidurti jūsų namuose ar verslo aplinkoje, nepamirškite atsakingai įvertinti šių privalumų. Be to, svarbu prisiminti dar ir tai, kad karnizai yra pirkinys ne vieneriems metams, tad pasirinkę tinkamiausius, būsite patenkinti gaminio išvaizda ir teikiama nauda. Tad linkime sėkmingų pasirinkimų, gražios ir jaukios namų ar verslo erdvės.

Comments are disabled.