Įtempiamos lubos garso izoliacija: į ką svarbu atkreipti dėmesį?


Ne paslaptis, kad įtempiamos lubos turi labai daug privalumų: jos atrodo labai estetiškai, tad papuoš bet kurią erdvę, be to, galima rinktis iš įvairių spalvų bei stilių, tad atveriamas kelias unikalaus vaizdo sukūrimui. Taip pat svarbu akcentuoti, kad įtempiamos lubos nepalaiko degimo ir nekaupia dulų, drėgmės. Dėl šių aplinkybių, užtikrinamas saugumas, kuriamos ypač palankios sąlygos jūsų sveikatai. Tačiau dar vienas ypač dominantis dalykas yra garso izoliacija. Kas pasakytina apie tai? Ar įtempiamos lubos garso izoliacija yra vienas nuo kito neatsiejama dalykai? Kviečiame apie tai sužinoti daugiau.

Ar įtempiamos lubos užtikrina garso izoliaciją?

Vienas svarbiausių dalykų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, tai, kad įtempiamos lubos negali užtikrinti visiškos garso izoliacijos, tačiau tikrai puikiai pašalina akustinius garsus, pavyzdžiui, aidą.

Jei manęs tai netenkina, kokius sprendimus dar galiu rinktis?

Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jei pageidaujate visiškos garso izoliacijos, tai jums tikrai nereikia atsisakyti įtempiamų lubų ir netekti galimybės mėgautis puikiais jų privalumais. Tokiais atvejais verta prisiminti, kad galima rinktis papildomas konstrukcijas, kurios užtikrins maksimalią garso izoliaciją.

Kiek kainuos šie papildomi sprendimai visiškai garso izoliacijai užtikrinti?

Tikslaus atsakymo pateikti neįmanoma, kadangi visiškai garso izoliacijai užtikrinti gali būti siūlomi skirtingi sprendimai, tad ir kaina gali skirtis. Be to, svarbų vaidmenį suvaidins ir lubų plotas: kuo jis didesnis, tuo brangiau kainuos garso izoliacijos sprendimai.

Tačiau, ar tikrai tikslinga rinktis papildomus sprendimus?

Visgi verta akcentuoti, kad dažnu atveju nėra būtinybės rinktis papildomus sprendimus visiškai garso izoliacijai užtikrinti. Toks pasirinkimas yra naudingas tik tuo atveju, jei gyvenate bute ir turite labai triukšmingus kaimynus. Šis pasirinkimas gali būti naudingas ir tiems, kurie dirba ar mokosi namuose, tad siekia sukurti ypač ramią aplinką.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad įtempiamos lubos neturi garso izoliacijos, tačiau puikiai pašalina akustinius garsus. Na, o norintys visiško garsų izoliavimo, gali rinktis papildomus sprendimus.

Comments are disabled.